UPDATE: 2.1 - přesouváme se na blog >mypocket<, nejnovější přispěvky najdete tam :)

Vtipy 2

3. září 2009 v 16:02 | Kajííík
Víte, jak se řekne čínsky fotbalista? "Ťan." A jak se řekne špatný fotbalista? "Sparťan!"

"Tak co, Pepíčku, kde jsi byl o prázdninách?" "S maminkou a jejím novým přítelem u moře." "A jak ses měl s novým otcem?" "Výborně, vždycky ráno mě odvezl daleko od břehu a já jsem plaval zpátky." "To jsi zvládnul?" "V pohodě, akorát mi dělalo problém dostat se z toho zavázaného pytle!"

Co je to Hardware ? Ta část počítače, do které mužete kopnout, když přestane fungovat software.

Když jdete po ulici, jíte koblihu, najednou potkáte Somálce a nabídnete mu, ať koblihu ochutná, co se stane? Sežere vám jí i s rukou!

Hulič trávy chytne zlatou rybku. Rybka: "Pusť mě, splním ti tři přání." Hulič: "OK, ubal mi jointa!" Rybka ubalí, hulič vyhulí. Rybka: "Druhé přání?" "Ubal mi ješte jednoho!" Rybka ubalí, hulič vyhulí. Rybka: "A poslední prání?" "Ubal mě i sobě!" Rybka ubalí a zahulí spolu. Druhý den přijde hulič zase chytat ryby a z vody na něj volá zlatá rybka: "Ani nerozbaluj pruty, už jsem nám ubalila!"

Víte proč mají policajti kulatou základnu? Aby se jim pachatel nemohl schovat za roh.

Jízdy. Blondýnka dělá zkoušku. Učitel se jí ptá: "Prosím, popište mi funkci motoru." Blondýna se ptá: "A můžu vlastními slovy?" "Samozřejmě," odpoví jí učitel. Blondýna říká: "Tak motor funguje takhle. Brrrm brrrm brrrrrrrm."

Jde Blondýnka do Pizzerie a říká: "Jednu pizzu, prosím." "A chcete to na šest nebo dvanáct dílů?" "Na šest. dvanáct bych ani nesnědla."

Víte, co je nejúčinnější dieta? Jíst polévku vidličkou.

Blondýna listuje telefonním seznamem: "Novák, Novák, Novák... teda, to je neuvěřitelný kolik ten člověk může mít telefonů!"

Baví se takhle dva kamarádi: "Mám novou práci." "A jakou?" "Dělám admina." "A kolik ti platěj?" "Zatim nic, oni o tom ještě nevědí!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama