UPDATE: 2.1 - přesouváme se na blog >mypocket<, nejnovější přispěvky najdete tam :)

Prosinec 2011

Silovestrovská párty!

31. prosince 2011 v 10:53 | Petty
Tak včera sem opět lenošila a ani sem neměla moc chuť psát článek. Dneska by měla být silvestrovská párty, ale nepředstavujte si žádnej velkej mejdan, prostě s mým kámošem tu budeme mít oslavu. Furt lepší než mít barák plnej cizích lidí xD. Dneska tak krásně svítí sluníčko, tak vám sem dám píseň Sunny :) Mám se skvěle, zase nikdo není doma. S mámou poslední dobou vycházíme, ale ona by byla v pohodě kdyby nebyla posedlá uklízením... a myslím opravdu posednutá, celá rodina to o ní ví xDD prostě přijde a začne na všechny řvát taky je kapka, tady sou dropky, stul je nakřivo a mě to už tak na*ere, že se vždycky chytneme a pak spolu další 2 dny nemluvíme... Nebo se jen ráno zvbudím a ona místo dobrý ráno nebo ahoj začne řvát že sem neumyla nádobí (dobře do jistý míry na to má právo) tak ji řeknu že to jdu hned umýt a ona no teď už je to jedno teď je tam hromada nádobí to by ti nešlo... xDDD super výmluva jen aby měla proč řvát :D neřešim to .. Bože prášky já sem blb xDD To mně připomíná že notebook potřebuje nutně vymněnit baterii a potřebuju powerpoint na prezentace a pak na absolvenskou práci...oboje stojí 2000 nevím co budu dělat .. ani o jednom sem matce neřekla.. nějak bylo nějak bude xDD za pár dní jdem do školy a já tam vážně nechci .. nechci vyfasovat z matiky trojec na vysvědčení :/ .. Něco s tim budu muset udělat , ale už nemám co. Všechny moje opravný pokusy dopadly špatně není to jako dějepis nebo zeměpis to se našprtam a jede se :D ale i když se učim matiku 2 hodiny tak z toho nic nemám nejlepší je když mám všechny mocniny odpocniny dobře a spočítam, že 8.8 je 16 xDD nemám na to sílu, protože jakkoli se snažím, tak to zpackám. Na to že nemám o čem mluvit tocela tlustej článek :) Nebojte ono až začnu chodit do školy tak to bude zajímavější :) mějte se

Pokus o grafiku :)

29. prosince 2011 v 21:58 | Petty
Ehm.. nic moc xD Tak sem to nakonec zachránila křivkami, ale no... posuďte to sami :) S novým photoshootem Avril Lavigne.

Slíbila jsem.. Nedodržela jsem..

29. prosince 2011 v 13:17 | Petty
O co se jedná? .. řekla jsem si že končím s grafikou. Důvod je jednoduchý nemám jinak na nic čas.. Už teď mám problémy všechno stíhat: Učit se kreslit, trénovat na klávesy, blog (obíhat hry na facebooku°, chatovat xD) koukat na kdo přežije, když se zadaří tak i Top Gear.. uklízet ... jasně sou to blbosti, ale pro mě to je moje každodenní rutina bez který to není ono.. Sou to moje oblíbený věci, který dělám ze všecho nejradši .. Sem poměrně zvědavá, co budu dělat až začně škola a budu mít tak 3 hodini ''osobního'' volna.. to bude teprve sranda.. *asi se pak zcvoknu*, ale dobře gimp sem si zase stáhla a zase sem zabořená do grafiky znamená to omezit facebook .. včera sem na něm byla asi půl hodiny za celej den a s těma hrama už asi končím .. Mimochodem včera sem skládala na klávesy píseň.. zní to jak znělka z Akty-X , ale co nadělám xD, našla jsem další ''dnb poklady'' a luxovala, myla nádobí, snažila se sehnat kámoše, ketrý snad zmizel z povrchu země... prostě takový můj normální relaxační den.. Jen k upravění designu .. Jasně možná sem to s tim malinko přehnala, ale docela se mi to líbí. Samochvála smrdí, ale já nechci pochválit to jak sem ten design uděla nýbrž ty fotky majitelů DA učtů. Snad všichni znáte deviantart a kdo ne ať se tam podívá ;). Momentálně mi moje písničky zvedly náladu, takže se cítím svěle. Dneska sou to poměrně kecy, ale ja nikoho nenutím sem chodit :D Je to můj archív zážitků, orázků, hudby a všeho možnýho, ale to že sem někdo chodí mě popohání k tomu abych sem něco psala.. Tak mějte se a relaxujte u hudby :).. co já vám sem dám hm...

Na Téma. Eyes

28. prosince 2011 v 19:22 | Petty

Buttonky I Love

28. prosince 2011 v 18:07 | Petty

Tak to pěkně rychle utíká :)

28. prosince 2011 v 10:59 | Petty
Hrůza už za... ale ono 5 dní ještě není tak málo :D.. Co bych vám sem napsala.. snad to že mě to doma docela sere .. Víte jak bych to zařídila? :Dže Každej kdo by chodil do školy kdy chce a jen by sme si tam povídali.. stejnak by to na konec dopadlo tak, že by tam nikdo nechodil a všichni by byli tupí jak opice ... ale šťastný :D.. Dneska se mi chce spát víc než jindy.. věnuju se zase kreslení podlé své ''příručky'' bože ja neumim vůbec kreslit zvířata .. ale vážně to je strašný jak pětilettý dítě.. furt sem se věnovala portrétům, krajinám, sem tam nějakým pozám, ale to sem hned vzdala, jak sem to viděla...To sem ještě nevěděla jak kreslím zvířata -_-'... ty zvířata už opradu vzdávám .... nemá to cenu :D Dnešek bude předpokládám stejný jako včera Facebook, Kreslení, Klávesy, Blog.. a to je asi tak všechno pak ještě jídlo a pití :D Ha a dneska se mi konečně zdálo něco pořádnýho... (to že sem čarodejnicím objednávala kosmetiku AVON vynechám xD ) Tak sem se uměla vznášet a blbcům sem nakopávala zadek.. Vážně mě někdy máma vytáčí (vždycky) .. furt se chce přestěhovat, ale ja nikam nechci .. a kam mám jako chodit na školy? ja ji uprostřed nepřeruším a přes půlku republiky dojíždět nebudu.. proč nebere nikdy ohledy na ostatní? V našem městě bydlet nechce.. Víte proč? aby nepotkala svýho bejvalýho... Ja si o ní budu myslet co chci a nikdo mi to nerozmluví nehledě na to, že svýho nejlepšího kamaráda si neuvidim dokud nebudu jezdit 40 km a víc... to je skvělý .. už se na to těším .. jen mi znič všechno na čem mi záleželo.. Ať mi veme všechno třeba ať mi zabaví notebook nebo cokoli i mobil .. (ten stejnak nepoužívám xD), ale já už se stěhovat zase nikam nebudu!! .. Už mi to stačilo ze Slovenska do Česka a ještě tady sme se stěhovali.. Je to věc kterou ze všeho nesnáším... ze všecho.. Adios jdu se uklidnit :D

A co sem vlastně dostala k Vánocům?

27. prosince 2011 v 15:11 | Petty
Rozhodla jsem se vám dát obrázky toho co sem dostala k Vánocům. Jsou to fotky z internetu ne moje.. protože muj ''fotící'' mobil už je dávno po srmti.
V první řadě 2 knížky nebo spíš tučné příručky Jak lépe kreslit :)


To byl zase jednou jeden sen...

27. prosince 2011 v 11:10 | Petty
Ja už vážně začnu uvažovat o tom lapači snů. Poslední dobou místo snů typu: Musím zachránit zemi, lítám, užívám si s kamarády se mě furt zdá, že mě chce někdo zabít a abych to neměla tak jednoduchý, tak z toho uniknu a zbytek snu strávím schováváním a nakonec mě vždycky zabijou... Je to normalní? už mě to vážně baví se budit z nočních můr. Předevčírem to taky nebyla žádná sláva ikdyž si to už pořádně nepamatuju :). Víte, že základem dobrého dne je se dobře vyspat? u mě to platí 2x... Pryč od toho, už na to nechci myslet Včera se mi povedlo udělat nadpisy do menu což mě aspoň trochu těší.. přišla sem na to, jak se jinak dají zmenšovat obrázky, ale je to naprosto nelogický a pitomý.. už 5 dní sem se skoro ani jednou nezasmála... tak jako v naší rodině ... vždycky sme se hrozně smáli ve škole, ale teď sem jak smysluzbavená. Na silvestra díky bohu přijede kámoš, takže to bude zase odreagování :) No zatím netuším co na blogu udělám včera sem se půl dne zabývala kreslením poloh * pro ty co už něco napadlo, tak zcela normálních poloh ne žádný perverzní :D* a hodlám v tom pokračovat i dneska. Zkusim teda vybrat nové obrázky do rozcestníků a trochu to vylepšit zatím se mějte.

To nejlepší z her na facebooku (podle mě)

26. prosince 2011 v 17:42 | Petty
Tak sem přemýšlela co vám sem dám a rozhodla se udělat svůj žebříček nejoblíbenějších her na facebooku a dát k nim nějaký popis a komentář.. třeba se mi povede udělat dobrou reklamu xD .. Jen k těm změnám.. je to nemožný mám tu přes 1000 článků a z toho polovina je někde uplně jinde než má .. prostě to nepujde. Ttaky je užastý , že Chrome neumí zmenšovat obrázky a videa -_-' já kvuli tomu novej prohlížeč stahovat nehodlám. Tak užijte si mini recenzi :)

Začeme 4. místem tam se umístil Mall World (dál už jen MV) a to proto, že mijulu když si mužu něco nějak navrhnout v tomhle případě prodejnu. Rutinou se stává odemikání kolekcí oblečení, objednávání a vydělávání.. MV má vážně krásnou krafiku, čeká na vás 93 levlů kde si mužete za každý nový odemknout jakoukoli klekci .. A to nejlepší je na tom asi, že oblečení si mužete kupovat jak officiálních prodejnách, tak u kamarádů! což mi pripadá docela dobrý :D .. Mall world má spoustu možností od měnění postavy, hraní miniher, kupování oblečení pro sebe a pro prodej, až po měnění tapet a podlah. Nejsem až takovým zastancem holčičích her poslední dobou, ale mám ráda módu a hezkou grafiku. Tuhle hru bych asi klukům moc nedoporučovala ale k těm se dostanu v celém článku.

Ohayo gozaimasu! .)

26. prosince 2011 v 11:31 | Petty
Opět vás vítám na znovu zprovozněném blogu... Poprvé za 2 roky se budu snažit to tu nějak uspořádat, předělat rozcestníky a zařadit všechny články... prostě tam kam patří.. bude to asi celodenní práce, protože sem na to od odchodu Káji ani nešáhla... samozřejmě žádné články mazat nebudu! bude tu všechno i ozvířatech psech a podobně. Tím musím Káje strašně poděkovat, protože sem chodí lidí, kteří sem jdou hlavně, aby si něco přečetli o zvířatach. Nevím co mám od toho očekávat, ale určitě hodně práce .. doufám že sem bude časem chodit víc lidí a hlavně aby se jim tu líbilo ... To mě přivádí k novému designu byl na jednom mém blogu měly sme ho z kamarádkou, ale jak ona řekla: Já ji na to kašlu tam něco přidávat. To jsem zvědavá jak dlouho jí ten blog vydrží... podotýkám že sme ho chtěli založit spolu.. No grafiku sem si vzala a smazala ho .. možná trochu sprostý, ale ta věta snad není?? Ať si to třeba čte ... je mi to jedno aspoň se dozví, že vím o všem co říkala :)
Tak jo lidi konec negativismu jde se pracovat :D
Co já vám sem dám za písničku.... Tak už to mám jestli se vám nebude líbit tohle, tak už z toho co poslouhám já asi nic xDD

A sakra, já to nevzdám...

25. prosince 2011 v 23:25 | Roxx
Vítám vás lidi... Vím furt akorát odcházím přicházím dokola a dokola.. Před hodinou sem šla spát a začalo mě neskutečně hlodat svědomí, že blog už slavil své 4. narozeniny a já bych to všechno zahodila. Ne to teda nezahodím... Tenhle blog je vzpomínka na spoustu krásných věcí co sem prožila s kámoškou při každým článku si na něco vzpomenu .. přesně si vzpomínám jak jsem jako 10-11ti letá holka byla u kámošky a řekli sme si, že si taky zkusíme založit blog a asi 1, 5 roku to byl můj druhý život. Vkládala jsem sem všechno od děníčků písniček návodů .. prostě všechno.. Stalo se toho opravdu spoustu. Jak dobrých věcí (těch bylo díky bohu víc) tak špatných (v některých případech opravdu vážných)... Taky by se hodilo zmínit, že celý můj počítač se musel promazat .. i Windowsy prostě všechno všechny designy, programy, grafika... To byl asi můj konec s grafikou teď hraju na klávesy a kreslím (to zní vážně divně :D) ... v nejbližší době neočekávejte nějakou grafiku, protože se ani nechystám to znovu stahovat ,ale asi mě to donutí... Stalo se toho tolik a tolik, že by tenhle článek nebral konce. Budu ráda, když si tenhle článek přečtete a měl by znamenat můj návrat :)