UPDATE: 2.1 - přesouváme se na blog >mypocket<, nejnovější přispěvky najdete tam :)

Říjen 2012

Eyeee Wideeee Opeeeeen :D

18. října 2012 v 21:44 | Kyle
Zdravím všechny věrné čtenáře alá žádný čtenáře.... Takže! Dneska mám hrabky ! Celej den chcípám a poslouchám písničku, co máme tu na blogu, už mi z ní jebe... No a taky po celou dobu své nemoci kreslim, takže tu máte menší dávku hnusob.
Tak na začátek takováto hnusoba :D Collab - moje hnusnější část - vlevo ...

Kreslená kámoška :D

Další kreslená kámoška :DDDA 3 fotky mé nové postavy...No time, no pictures! :D

14. října 2012 v 16:35 | Kyle
Zdravim! :D Poslední dobou vůbec nestíhám nic dávat na blog.. největším důvodem bude asi lenost... Každopádně teď jsem se překonal!!!!! Takže tu máte pár obrázků :D Nic níc nevim co bych napsal, prostě se koukněte, hodnoťte, potřebuju vědět co dělat jinak :D
úplně bez počítače :)

5. října 2012 v 21:54 | Petty
Čau lidi asi ste si všimli, že nepřispívám tak často jak bych měla :).. Důvod je následovný: můj počítač už je nepoužitelnej. Odzvonilo mu a momentálně je to asi týden co sem bez něj. Nový bude nejdřív(!) na vánoce do tý doby netuším co bude.. mužu být jen na tabletu, který má omezený možnosti. Spíš se bojim o prezentace do školy jelikož nemám možnost je dělat u sebe doma.. bude to dlouhá doba a taky můj rekord strávenej bez počíače. Ono na tom tabletu taky není co dělat celý hodiny.. nemužete si tam otevírat grafický programy, flashový ani facebooový hry. Aspon´ se věnuju ted´ focení, kreslení a tvoření všeho možnýho. Jestli se u mě za ten týden stalo něco novýho? Tak to asi těžko, škola je šílená a zároven´ dobrá... záleží na dnu. Hrozně mě se*e, že je podzim a za chvíli zima .. nenávidím podzim a ještě víc zimu! :D za to mám ráda jaro a ještě víc léto :) Jo jinak chodím na aerobik a celkově se mi tenhle rok zdá, že začal trochu líp až na to, že mám každým rokem školy víc a víc dost. Jsem extrémně líná cokoliv dělat do školy .. Zatim sem snad neudělala doma jedinej úkol :D Výtvarný potřeby ve škole taky ještě nemám a to už je říjen... Asi na 4 předměty sem si ještě nezaložila ani sešit.. Takhle vypadá moje příprava do školy a to nemluvím o učení na testy :D Prostě toho už mám dost má chut´ se na to už jen vykašlat a dělat jen to co chci. Nějak mě ty narozeniny ovlivnili.. cítím se jinak, všechno se změnilo. Všechno v co sem věřila do tý doby je naruby.. už se necítím tak zranitelná :) Co se týče grafiky... noo, tak to bude problém.. nemám v čem tvořit měla sem tolik plánu na dodělní menu a nebude z toho asi nic. Počítejte s tím, že minimálně do Vánoc tady bude tenhle design. Co se týká přispívání, tak sem budu asi dávat svoje kecy, malby a fotky, ale netuším jak často, ale žádná katastrofa to nebude.. na tabletu jde psát aspon´ článek s fotkama to bude asi horší, ale vyzkouším všechno co půjde abych to sem nacpala. Dobře tot´ dneska vše :)

fotky sem nejde nahrát bez toho, aby byly obrovský, odkazy ani ulr stránek taky ne, takže se na fotky kdyoliv můžete podívat na mým tumblru:
miarockline.tumblr.com

zatím se s vámi loučím :)

"VSTÁVEJ!"

2. října 2012 v 17:29 | Kyle
Proč ten název? No... Dneska jsem dost brutálně zaspal a nebyl jsem ve škole :D ... Probudila mě ségra - v 11 hodin :D No tak jsem teda sedl ke kompu a začal kreslit... JE TO STRAŠNÝ! :X nepovedené blivné hnusobné... no koukněte sami :DA collab :3